Contact met Major opnemen

De beste manier om contact met ons op te nemen is om uw dichtstbijzijnde Major-kantoor te bellen of een e-mail te sturen.

Ierland:  +353 (0)9496 30572
Verenigd Koninkrijk: +44 (0)1524 850501
Continentaal Europa: +31 (0) 6389 19585

U kunt rechtstreeks contact opnemen met uw lokale Major-verkoopvertegenwoordiger met behulp van de gegevens onder aan de pagina.

Wilt u een brochure aanvragen of contact opnemen met ons hoofdkantoor, gebruik dan onderstaand formulier.

Contact met ons opnemen / Brochure aanvragen
Wilt u een brochure van ons ontvangen?
Stuur mij uw:
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Spambeveiliging: Vul de letters uit de bovenstaande afbeelding in.

 

Contacten in Ierland

   
Martin Walsh

Martin Walsh

Sales Manager - Ireland
Mob: +353 (0) 87 2100464
mwalsh@major-equipment.com

Martin Keane

Martin Keane

General Manager
Tel: + 353 (0) 9496 30572
mkeane@major-equipment.com

Martn Conroy

Martin Conroy

Spare Parts Manager - Ireland
Tel: + 353 (0) 9496 30695
mconroy@major-equipment.com

   

Contacten in het Verenigd Koninkrijk

   
Eoin Murphy

Eoin Murphy

General Manager UK
Sales Manager - Wales and Midlands
Mob: 07736 895153
ukinfo@major-equipment.com

James Tudor-Jones

James Tudor-Jones

Product Support/Demonstrator,
North UK
Mob: 07764 883418
jtjones@major-equipment.com

Ivor Dobson

Ivor Dobson

Sales Manager
Scotland & North England
Mob: 07860 463905
idobson@major-equipment.com

Mike Hubble

Mike Hubble

Sales Manager
South UK
Mob: 07850 028794
mhubble@major-equipment.com

James Cox

James Cox

Product Support - South UK
Machinery Sales -
Eastern Counties
Mob: 07775 923834
jcox@major-equipment.com

   

Contacten op het Europese vasteland

   
Johannes Ballast

Johannes Ballast

Sales Manager
Deutschland & Nederland
Mob: +31 (0) 6389 19585
jballast@major-equipment.com