Jak kontaktovat společnost Major

Nejlépe nás můžete kontaktovat telefonicky nebo e-mailem, obrátit se můžete přímo na nás nebo na místní zastoupení Major.

Pobočka v Irsku:: +353 (0)9496 30572
Pobočka ve Velké Británii:: +44 (0)1524 850501
Evropa – pevnina: +31 (0) 6389 19585

Přímý kontakt na místního obchodního zástupce naleznete na konci stránky.

Pokud chcete objednat katalog nebo kontaktovat ústředí, použijte prosím následující formulář.

Kontakt / žádost o katalog
Chcete, abychom vám poslali katalog?

Pošlete mi prosím váš:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Ochrana proti spamu: Zde prosím zadejte znaky z obrázku výše.

 

Kontakty Irsko

     
Martin Walsh

Martin Walsh

Machinery Sales - Ireland
Mob: +353 (0) 87 2100464
mwalsh@major-equipment.com

Martin Keane

Martin Keane

General Manager
Tel: + 353 (0) 9496 30572
mkeane@major-equipment.com

Martn Conroy

Martin Conroy

Spare Parts Manager - Ireland
Tel: + 353 (0) 9496 30695
mconroy@major-equipment.com

   

Kontakty UK

     
Eoin Murphy

Eoin Murphy

General Manager UK
Mob: +44 (0) 7736 895153
ukinfo@major-equipment.com

James Tudor-Jones

James Tudor-Jones

Sales Manager - Wales and Midlands
Mob: 07764 883418
jtjones@major-equipment.com

Ivor Dobson

Ivor Dobson

Machinery Sales 
Scotland & North England
Mob: 07860 463905
idobson@major-equipment.com

Mike Hubble

Mike Hubble

Machinery Sales 
South UK
Mob: 07850 028794
mhubble@major-equipment.com

James Cox

James Cox

Product Support - South UK
Machinery Sales -
Eastern Counties
Mob: 07775 923834
jcox@major-equipment.com

   

Other Contacts

     
Johannes Ballast

Johannes Ballast

Machinery Sales 
Deutschland & Nederland
Mob: +31 (0) 6389 19585
jballast@major-equipment.com